Int. Skadi Loppet 2004
Int. Sparkassen Jet 2004
Klasse: 6km_Schüler 13 M
Rang StNr Name Verein NAT JG Gesamt Diff-Best Diff-Vor Overall GesRg
 1  895 WAGLER Toni  Biathlon Oberwiesenthall  GER   1991  19:13.38  0:00.00  0:00.00 6km_Overall M   8
 2  896 GEORGIE Christian  Biathlon Oberwiesenthall  GER   1991  19:37.15  0:23.77  0:23.77 6km_Overall M   13
 3  897 BECH Christopher  Biathlon Oberwiesenthall  GER   1991  20:24.00  1:10.62  0:46.85 6km_Overall M   19
 4  909 FLÖTTL Christian  WSV Schönsee  GER   1991  20:27.82  1:14.44  0:03.82 6km_Overall M   21
 5  825 SCHRÖDER Florian  WSV Rabenstein  GER   1991  20:53.96  1:40.58  0:26.14 6km_Overall M   31
 6  822 REIBER Marius  TGV Schotten  GER   1991  21:23.16  2:09.78  0:29.20 6km_Overall M   36
 7  889 SEIBERT Ivo  Ski Jilemnice  CZE   1991  21:27.63  2:14.25  0:04.47 6km_Overall M   38
 8  898 MÜHLBAUER Matthias  SpVgg Lam  GER   1991  21:40.47  2:27.09  0:12.84 6km_Overall M   41
 9  804 HASEK Jan  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1991  21:50.02  2:36.64  0:09.55 6km_Overall M   43
 10  753 SCHMITT Niklas  LBC Banfetal  GER   1991  22:16.45  3:03.07  0:26.43 6km_Overall M   45
 11  791 SCHÄRTL Dominic  TSV Flossenbürg  GER   1991  22:24.96  3:11.58  0:08.51 6km_Overall M   46
 12  885 GRÄF Jakub  DUKLA Liberec  CZE   1991  22:28.23  3:14.85  0:03.27 6km_Overall M   49
 13  764 WEEGER Markus  SCMK Hirschau  GER   1991  22:37.68  3:24.30  0:09.45 6km_Overall M   52
 14  816 JINDRISEK Martin  Sokol Horni Branna  CZE   1991  22:47.81  3:34.43  0:10.13 6km_Overall M   55
 15  786 KOVARIK Matej  SV Bayer.Eisenstein  GER   1991  22:57.79  3:44.41  0:09.98 6km_Overall M   56
 16  805 KLIX Fabian  Ski-Klub Kottmar  GER   1991  22:58.71  3:45.33  0:00.92 6km_Overall M   57
 17  750 WOHLLEBEN Max  TSV Leuna  GER   1991  23:14.67  4:01.29  0:15.96 6km_Overall M   59
 18  766 FRITZ Tobias  WSV Skadi Bodenmais  GER   1991  23:17.45  4:04.07  0:02.78 6km_Overall M   61
 19  812 DE VIGNEUX Stefan  WSV Skadi Bodenmais  GER   1991  23:26.66  4:13.28  0:09.21 6km_Overall M   63
 20  821 MIKES Tomas  Ski Klub Sumava  CZE   1991  24:51.81  5:38.43  1:25.15 6km_Overall M   68
 21  809 KOCH Philipp  ESV Nassau  GER   1991  25:08.26  5:54.88  0:16.45 6km_Overall M   71
 22  780 HILSER Nils  TGV Schotten  GER   1991  25:16.65  6:03.27  0:08.39 6km_Overall M   73
 23  790 HÖHNE Ronny  ATSV Gebirge Gelobtland  GER   1991  25:28.17  6:14.79  0:11.52 6km_Overall M   75
 24  810 WALLNER Marcel  WSV Rabenstein  GER   1991  25:39.30  6:25.92  0:11.13 6km_Overall M   76
 25  755 REUTER Jörn  LBC Banfetal  GER   1991  25:55.54  6:42.16  0:16.24 6km_Overall M   77
 26  781 RICHTER Lothar  SV Lokomotive Eilenburg  GER   1991  26:07.62  6:54.24  0:12.08 6km_Overall M   80
 27  798 KRAUS Matthias  WSV Viechtach  GER   1991  26:46.31  7:32.93  0:38.69 6km_Overall M   82
 28  776 MONDL Jakub  Ski Klub Sumava  CZE   1991  26:49.59  7:36.21  0:03.28 6km_Overall M   83
 29  788 SCHAUBERGER Lukas  Schi-Union Böhmerwald  AUT   1991  27:17.13  8:03.75  0:27.54 6km_Overall M   85
 30  793 BÖSL Thomas  SCMK Hirschau  GER   1991  27:24.66  8:11.28  0:07.53 6km_Overall M   86
 31  819 SCHWIND Mattis  SKG Gersfeld  GER   1991  27:53.51  8:40.13  0:28.85 6km_Overall M   87
 32  807 ROTH Eric  ATSV Gebirge/Gelobtland  GER   1991  29:19.80  10:06.42  1:26.29 6km_Overall M   90
 33  801 UHRMANN Christopher  WSV DJK Rastbüchl  GER   1991  30:33.21  11:19.83  1:13.41 6km_Overall M   92

Int. Skadi Loppet 2004
Int. Sparkassen Jet 2004
Klasse: 6km_Schüler 13 W
Rang StNr Name Verein NAT JG Gesamt Diff-Best Diff-Vor Overall GesRg
 1  842 MÜLLHOFER Christina  SCMK Hirschau  GER   1991  23:02.21  0:00.00  0:00.00 6km_Overall W   18
 2  865 SCHWANITZ Laura  TSV Flossenbürg  GER   1991  23:27.78  0:25.57  0:25.57 6km_Overall W   21
 3  849 SCHÜTZOVA Sandra  HSK Benecko  CZE   1991  23:35.94  0:33.73  0:08.16 6km_Overall W   23
 4  866 BERCKENKOPF Ricarda  SK Winterberg  GER   1991  24:04.16  1:01.95  0:28.22 6km_Overall W   27
 5  829 GÖHLER Christin  ESV Nassau  GER   1991  24:15.62  1:13.41  0:11.46 6km_Overall W   29
 6  841 KLÜGER Lisa  WSC Ober-Unterschönau  GER   1991  24:23.47  1:21.26  0:07.85 6km_Overall W   30
 7  835 HEUPEL Vanessa  LBC Banfetal  GER   1991  24:27.18  1:24.97  0:03.71 6km_Overall W   31
 8  847 WEINBERGER Carina  WSV Skadi Bodenmais  GER   1991  24:32.51  1:30.30  0:05.33 6km_Overall W   33
 9  886 VOHANKOVA Eliska  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1991  24:34.42  1:32.21  0:01.91 6km_Overall W   34
 10  871 HÄUSER Martina  SPVGG-Lam  GER   1991  24:36.07  1:33.86  0:01.65 6km_Overall W   35
 11  878 PRÖSCHER Lisa  TGV Schotten  GER   1991  24:41.10  1:38.89  0:05.03 6km_Overall W   37
 12  884 STRODL Veronika  Ski Club Partenkirchen  GER   1991  25:38.29  2:36.08  0:57.19 6km_Overall W   42
 13  862 GABRIEL Betty  SSV 1863 Sayda e.V.  GER   1991  26:23.47  3:21.26  0:45.18 6km_Overall W   45
 14  831 NOUZOVA Klara  Ski Klub Sumava  CZE   1991  26:42.25  3:40.04  0:18.78 6km_Overall W   47
 15  872 BALABANOVA Klara  Ski Klub Sumava  CZE   1991  27:10.83  4:08.62  0:28.58 6km_Overall W   50
 16  907 POPP Lisa  SC MÜnchberg  GER   1991  27:56.36  4:54.15  0:45.53 6km_Overall W   53
 17  861 JAHN Theresa  LBC Banfetal  GER   1991  28:02.00  4:59.79  0:05.64 6km_Overall W   54
 18  828 SELIGMANN Hannah  TGV Schotten  GER   1991  28:03.78  5:01.57  0:01.78 6km_Overall W   55
 19  869 LIPPMANN Elli  SSV 1863 Sayda e.V.  GER   1991  28:18.88  5:16.67  0:15.10 6km_Overall W   58
 20  911 BLUM Christina  SV Söchering  GER   1991  29:09.45  6:07.24  0:50.57 6km_Overall W   61
 21  832 PODSKALSKA Silva  Ski Klub Sumava  CZE   1991  29:39.96  6:37.75  0:30.51 6km_Overall W   62
 22  845 KOLLMER Teresa  WSV Skadi Bodenmais  GER   1991  30:08.53  7:06.32  0:28.57 6km_Overall W   63
 23  858 SZWANCZAROVA Simona  Ski Klub Sumava  CZE   1991  34:08.15  11:05.94  3:59.62 6km_Overall W   65

Int. Skadi Loppet 2004
Int. Sparkassen Jet 2004
Klasse: 6km_Schüler 14 M
Rang StNr Name Verein NAT JG Gesamt Diff-Best Diff-Vor Overall GesRg
 1  761 BING Thomas  Rhöner WSV  GER   1990  18:31.79  0:00.00  0:00.00 6km_Overall M   3
 2  777 JANOUSEK Martin  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1990  18:48.09  0:16.30  0:16.30 6km_Overall M   5
 3  775 PFAB Johannes  SCMK Hirschau  GER   1990  19:29.63  0:57.84  0:41.54 6km_Overall M   10
 4  808 MÄTTIG Valentin  Bertsdorfer SV  GER   1990  19:31.59  0:59.80  0:01.96 6km_Overall M   11
 5  910 ERTL Benedikt  WSV Schönsee  GER   1990  19:52.23  1:20.44  0:20.64 6km_Overall M   14
 6  799 DE VIGNEUX Frank  WSV Skadi Bodenmais  GER   1990  20:17.45  1:45.66  0:25.22 6km_Overall M   17
 7  891 RADONSKY Petr  Olfinka-Vella Truntnov  CZE   1990  20:30.05  1:58.26  0:12.60 6km_Overall M   23
 8  783 KAISER Sten  SG Klotzsche  GER   1990  20:34.67  2:02.88  0:04.62 6km_Overall M   24
 9  792 SCHRAIL Jan  SV Bayer.Eisenstein  GER   1990  20:41.59  2:09.80  0:06.92 6km_Overall M   26
 10  905 HORN Johannes  SC Zwiesel  GER   1990  20:44.88  2:13.09  0:03.29 6km_Overall M   27
 11  785 SEBERKA Jiri  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1990  20:47.37  2:15.58  0:02.49 6km_Overall M   28
 12  795 KRAUSE Lars  Ski-Club Kottmar  GER   1990  20:48.36  2:16.57  0:00.99 6km_Overall M   29
 13  756 EIFLER Martin  Bertsdorfer SV  GER   1990  21:00.51  2:28.72  0:12.15 6km_Overall M   32
 14  815 KRENOVSKY Michal  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1990  21:20.98  2:49.19  0:20.47 6km_Overall M   35
 15  913 PONITZ Benedikt  SC Partenkirchen  GER   1990  21:27.18  2:55.39  0:06.20 6km_Overall M   37
 16  779 HILGART Markus  WSV Rabenstein  GER   1990  21:28.61  2:56.82  0:01.43 6km_Overall M   39
 17  762 SCHWIND Yannik  SKG Gersfeld  GER   1990  21:58.52  3:26.73  0:29.91 6km_Overall M   44
 18  818 LISICAN Petr  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1990  22:26.13  3:54.34  0:27.61 6km_Overall M   47
 19  888 MEJSTRIK Patrick  SC Zwiesel  GER   1990  22:35.75  4:03.96  0:09.62 6km_Overall M   51
 20  797 SACHSENHOFER Peter  Schi-Union Böhmerwald  AUT   1990  22:37.68  4:05.89  0:01.93 6km_Overall M   53
 21  893 MATEJKA Tomas  Olfinka-Vella Truntnov  CZE   1990  22:39.34  4:07.55  0:01.66 6km_Overall M   54
 22  752 HAUKE Johannes  TSV Flossenbürg  GER   1990  23:17.04  4:45.25  0:37.70 6km_Overall M   60
 23  767 RICHTER Johannes  Bertsdorfer SV  GER   1990  23:20.49  4:48.70  0:03.45 6km_Overall M   62
 24  892 SLOFAR Vit  Olfinka-Vella Truntnov  CZE   1990  23:31.82  5:00.03  0:11.33 6km_Overall M   64
 25  771 CLAUßNITZER Rene  SG Holzhau  GER   1990  23:46.66  5:14.87  0:14.84 6km_Overall M   65
 26  915 MILDE Patrick  SC MK Hirschau  GER   1990  24:46.11  6:14.32  0:59.45 6km_Overall M   67
 27  763 RÖTTIG Phillipp  Ski-Club Kottmar  GER   1990  24:58.25  6:26.46  0:12.14 6km_Overall M   69
 28  906 SEIBERT Eda  Ski Jilemnice  CZE   1990  25:06.90  6:35.11  0:08.65 6km_Overall M   70
 29  824 STRIESE Mathias  TSV Leuna  GER   1990  25:15.24  6:43.45  0:08.34 6km_Overall M   72
 30  823 HIEKEL David  SSV 1863 Sayda e.V.  GER   1990  25:19.32  6:47.53  0:04.08 6km_Overall M   74
 31  773 HARTMANN Tobias  TSV Rauenstein  GER   1990  25:57.73  7:25.94  0:38.41 6km_Overall M   78
 32  803 RIETHMÜLLER Denny  SG Klotzsche  GER   1990  26:05.19  7:33.40  0:07.46 6km_Overall M   79
 33  802 HOLZHÄUSER Raik  Ski-Club Kottmar  GER   1990  26:54.11  8:22.32  0:48.92 6km_Overall M   84
 34  757 WOLF Michael  Ski-Club Kottmar  GER   1990  28:51.25  10:19.46  1:57.14 6km_Overall M   88
 35  811 HENGSTMENGEL Nick  Hallbergmoos  NED   1990  31:46.11  13:14.32  2:54.86 6km_Overall M   93

Int. Skadi Loppet 2004
Int. Sparkassen Jet 2004
Klasse: 6km_Schüler 14 W
Rang StNr Name Verein NAT JG Gesamt Diff-Best Diff-Vor Overall GesRg
 1  836 BLANER Marie  SV Rennsteig Neuhaus  GER   1990  20:39.42  0:00.00  0:00.00 6km_Overall W   2
 2  846 KÖCKRITZ Julia  SG Klotzsche  GER   1990  21:16.28  0:36.86  0:36.86 6km_Overall W   4
 3  840 EHRLICH Rebecca  SWV Goldlauter  GER   1990  21:17.63  0:38.21  0:01.35 6km_Overall W   5
 4  890 Holubova Petra  Olfinka-Vella Truntnov  CZE   1990  21:40.48  1:01.06  0:22.85 6km_Overall W   7
 5  851 KNOPOVA Marketa  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1990  22:19.33  1:39.91  0:38.85 6km_Overall W   10
 6  916 HOPPE Greta  Ski-Club Rosenheim  GER   1990  22:30.35  1:50.93  0:11.02 6km_Overall W   11
 7  838 VACHUTOVA Tereza  Ski Klub Sumava  CZE   1990  22:36.80  1:57.38  0:06.45 6km_Overall W   13
 8  806 NEHVINDOVA Jana  Olvincar-Vella Trutnov  CZE   1990  22:37.98  1:58.56  0:01.18 6km_Overall W   14
 9  903 LIEB Sarah  SKG Gersfeld  GER   1990  22:53.97  2:14.55  0:15.99 6km_Overall W   16
 10  856 BLAZKOVA Klara  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1990  23:01.99  2:22.57  0:08.02 6km_Overall W   17
 11  873 NEBBE Ann-Christin  LBC Banfetal  GER   1990  23:15.08  2:35.66  0:13.09 6km_Overall W   19
 12  914 DENZEL Anja  WSV Isny  GER   1990  23:27.08  2:47.66  0:12.00 6km_Overall W   20
 13  882 SCHWEIGER Katharina  Ski Club Partenkirchen  GER   1990  23:33.26  2:53.84  0:06.18 6km_Overall W   22
 14  879 SEDLACKOVA Petra  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1990  23:44.65  3:05.23  0:11.39 6km_Overall W   24
 15  839 VANCUROVA Barbora  Ski Klub Jablonec n.N.  CZE   1990  24:40.34  4:00.92  0:55.69 6km_Overall W   36
 16  843 BRODERSEN Tina  SG Klotzsche  GER   1990  24:45.58  4:06.16  0:05.24 6km_Overall W   38
 17  859 HELLAUER Michaela  WSV DJK Rastbüchl  GER   1990  24:47.28  4:07.86  0:01.70 6km_Overall W   39
 18  902 HERRMANN Sarah  WSC Ober-Unterschönau  GER   1990  25:26.69  4:47.27  0:39.41 6km_Overall W   40
 19  883 KRATZMAIR Antonie  Ski Club Partenkirchen  GER   1990  25:36.78  4:57.36  0:10.09 6km_Overall W   41
 20  901 SCHRADER Ann-Kathrin  NSV/WSV Braunlage  GER   1990  25:50.01  5:10.59  0:13.23 6km_Overall W   43
 21  833 KÖHLER Kati  ATSV Gebirge/Gelobtland  GER   1990  27:27.97  6:48.55  1:37.96 6km_Overall W   52
 22  854 ASCHENBRENNER Kristiane  WSV Rabenstein  GER   1990  28:13.44  7:34.02  0:45.47 6km_Overall W   56
 23  864 KOCH Eva  ESV Nassau  GER   1990  28:21.50  7:42.08  0:08.06 6km_Overall W   59
 24  848 SCHULZE Svenja  TSV Leuna  GER   1990  28:57.46  8:18.04  0:35.96 6km_Overall W   60
 25  863 FUCHS Karolin  WSV Patersdorf  GER   1990  30:15.74  9:36.32  1:18.28 6km_Overall W   64

Int. Skadi Loppet 2004
Int. Sparkassen Jet 2004
Klasse: 6km_Schüler 15 M
Rang StNr Name Verein NAT JG Gesamt Diff-Best Diff-Vor Overall GesRg
 1  789 TSCHARNKE Tim  Sv Biberau  GER   1989  17:56.32  0:00.00  0:00.00 6km_Overall M   1
 2  784 WACKER David  LZ Burg-Windeck  GER   1989  17:58.94  0:02.62  0:02.62 6km_Overall M   2
 3  814 RITZ Martin  TGV Schotten  GER   1989  18:33.00  0:36.68  0:34.06 6km_Overall M   4
 4  778 KALLENBACH Martin  SC Steinbach-Hallenberg  GER   1989  18:51.17  0:54.85  0:18.17 6km_Overall M   6
 5  769 REINSBERG Tom  WSV Neuhaus  GER   1989  19:01.15  1:04.83  0:09.98 6km_Overall M   7
 6  817 OECHLER Dennis  TGV Schotten  GER   1989  19:25.37  1:29.05  0:24.22 6km_Overall M   9
 7  751 ZEMMRICH Kevin  SSV 1863 Sayda e.V.  GER   1989  19:35.20  1:38.88  0:09.83 6km_Overall M   12
 8  787 POSCHENRIEDER Dominic  SV Maierhöfer/Grünenbach  GER   1989  20:16.79  2:20.47  0:41.59 6km_Overall M   15
 9  768 PAUL Alexander  Ski-Klub Kottmar  GER   1989  20:17.14  2:20.82  0:00.35 6km_Overall M   16
 10  899 SCHWARZ Daniel  SpVgg Lam  GER   1989  20:21.00  2:24.68  0:03.86 6km_Overall M   18
 11  759 VITALI Becher  Ski-Club Leimen  GER   1989  20:26.95  2:30.63  0:05.95 6km_Overall M   20
 12  917 KÖLBL Benny  SV Grünbach  GER   1989  20:30.03  2:33.71  0:03.08 6km_Overall M   22
 13  774 HÄNISCH Christian  ESV Nassau  GER   1989  20:37.78  2:41.46  0:07.75 6km_Overall M   25
 14  800 SCHÖBERL Fabian  TSV Flossenbürg  GER   1989  20:50.99  2:54.67  0:13.21 6km_Overall M   30
 15  887 WINDORFER Florian  SC Zwiesel  GER   1989  21:14.91  3:18.59  0:23.92 6km_Overall M   33
 16  900 BRUNNER Tobias  Ski Club Partenkirchen  GER   1989  21:15.12  3:18.80  0:00.21 6km_Overall M   34
 17  765 REIN Dietmar  Ski-Club Leimen  GER   1989  21:36.89  3:40.57  0:21.77 6km_Overall M   40
 18  758 OTTO Christian  Bertsdorfer SV  GER   1989  21:49.22  3:52.90  0:12.33 6km_Overall M   42
 19  770 ACKERMANN Tim  SG Klotzsche  GER   1989  22:28.07  4:31.75  0:38.85 6km_Overall M   48
 20  760 WEIDNER Maximilian  WSV DJK Rastbüchl  GER   1989  22:33.60  4:37.28  0:05.53 6km_Overall M   50
 21  754 KRIEG Emanuel  WSV DJK Rastbüchl  GER   1989  23:10.15  5:13.83  0:36.55 6km_Overall M   58
 22  782 KARNAGEL Patrick  SV Lokomotive Eilenburg  GER   1989  24:15.67  6:19.35  1:05.52 6km_Overall M   66
 23  813 HAUER Franz  WSV DJK Rastbüchl  GER   1989  26:22.36  8:26.04  2:06.69 6km_Overall M   81
 24  772 ROTHE Martin  SG Klotzsche  GER   1989  28:57.00  11:00.68  2:34.64 6km_Overall M   89
 25  908 SCHNEIDER Jakob  SC Motor Zella-Mehlis  GER   1989  29:27.28  11:30.96  0:30.28 6km_Overall M   91

Int. Skadi Loppet 2004
Int. Sparkassen Jet 2004
Klasse: 6km_Schüler 15 W
Rang StNr Name Verein NAT JG Gesamt Diff-Best Diff-Vor Overall GesRg
 1  850 KRAUSE Jessica  VSC Klingenthal  GER   1989  20:34.01  0:00.00  0:00.00 6km_Overall W   1
 2  855 WOLF Jennifer  SV Rennsteig Neuhaus  GER   1989  20:49.55  0:15.54  0:15.54 6km_Overall W   3
 3  867 WILHELM Karolin  SV Rotterode  GER   1989  21:27.76  0:53.75  0:38.21 6km_Overall W   6
 4  904 OTT Stephanie  WSC Oberwiesenthal  GER   1989  22:09.36  1:35.35  0:41.60 6km_Overall W   8
 5  844 CASTEL Johanna  TGV Schotten  GER   1989  22:14.52  1:40.51  0:05.16 6km_Overall W   9
 6  852 NIEBLING Anna-Theresa  SKG Gersfeld  GER   1989  22:31.12  1:57.11  0:16.60 6km_Overall W   12
 7  875 KUMMERLÖW Isabell  Ski-Club Kottmar  GER   1989  22:47.59  2:13.58  0:16.47 6km_Overall W   15
 8  868 KUCHLER Kathrin  SpVgg Lam  GER   1989  23:51.23  3:17.22  1:03.64 6km_Overall W   25
 9  912 NEBL Julia  SV Söchering  GER   1989  23:59.31  3:25.30  0:08.08 6km_Overall W   26
 10  826 MATTHES Anne  Ski-Klub Kottmar  GER   1989  24:13.93  3:39.92  0:14.62 6km_Overall W   28
 11  830 WEINBERGER Steffi  WSV Skadi Bodenmais  GER   1989  24:28.38  3:54.37  0:14.45 6km_Overall W   32
 12  857 WAGENER Karin  LBC Banfetal  GER   1989  26:12.86  5:38.85  1:44.48 6km_Overall W   44
 13  853 WAGNER Julia  Ski-Club Kottmar  GER   1989  26:26.75  5:52.74  0:13.89 6km_Overall W   46
 14  834 SCHALLING Claudia  ATSV Gebirge/Gelobtland  GER   1989  26:59.83  6:25.82  0:33.08 6km_Overall W   48
 15  860 SCHMIEDER Anne  ATSV Gebirge/Gelobtland  GER   1989  27:00.45  6:26.44  0:00.62 6km_Overall W   49
 16  827 DOTZAUER Stefanie  SV Lokomotive Eilenburg  GER   1989  27:17.77  6:43.76  0:17.32 6km_Overall W   51
 17  877 RECKNAGEL Antje  WSC Unterschönau  GER   1989  28:16.75  7:42.74  0:58.98 6km_Overall W   57
 18  837 SCHILLER Claudia  SG Klotzsche  GER   1989  35:21.14  14:47.13  7:04.39 6km_Overall W   66

Timing & Resultingservice provided by Sport Timing AG, A-8750 Judenburg, http://www.sport-timing.at